برای حمایت از مشتریان در دوران کرونا

با توجه به اینکه در حال گذر از روزهای سختی هستیم که روزی برای همه‌ی ساکنان کره خاکی خاطره مشترک خواهد بود، ما باور داریم نقش شرکت پاک فن در این دوران باید بیشتر از همیشه مسئولانه باشد.

اعتماد امانتی است که دیگران به ما می‌سپارند و بدون اینکه مال ما باشد دارایی ما را افزایش می‌دهد، چنین امانتی شایسته بهترین نگهداری است به همین منظور

هر لحظه در تلاشیم تا با تمام ظرفیت آماده خدمت‌رسانی به همکاران و مشتریان گرامی باشیم تا بتوانیم به سهم خود در فعال نگهداشتن هرچه بیشتر صنعت غذای کشور که این روزها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ایفای نقش کنیم.

همه‌گیری جهانی کرونا باعث ایجاد تغییرات عمده در ارائه خدمات پاک فن به مشتریان شد؛ که از جمله این تغییرات میتوان به برگزاری وبینارهای آموزشی اشاره کرد. حتما در این مدت اسم وبینار، سمینار آنلاین یا سمینار مجازی را خیلی شنیده باشید. وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar گرفته شده است و به کلاس، دوره، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته می‌شود که در محیط وب و با استفاده از اینترنت به‌صورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دوطرفه در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. وبینار در واقع نوعی از آموزش آنلاین هست که به صورت زنده برگزار می‌شود.

در راستای رسالت خود هر سال با دعوت از اساتید فعال کمپانی‌هایی که نمایندگی انحصاری آن‌ها را در ایران داریم به برگزاری Workshop های عملی می‌پرداختیم تا هر چه بیشتر بعد از فروش با مشتریان در ارتباط باشیم و بتوانیم سطح آگاهی آن ها را از دستگاه‌هایی که خریداری کرده‌اند بالا ببریم و بعد از فروش هم در کنار آن‌ها باشیم. امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری سمینار تخصصی در این حوزه را به صورت حضوری نداریم به همین منظور تصمیم گرفتیم با برگزاری Webinar به صورت آنلاین ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنیم.

وبیناری را به صورت مشترک با آقای Markus Loens مدیر تحقیق و توسعه هلدینگ Brabender تحت عنوان بررسی کاربرد دستگاه های 3 فاز Brabender (فارینوگراف، اکستنسوگراف و آمیلوگراف)  در صنعت گندم، آرد و نان برگزار کردیم که با توجه به استقبال بی‌نظیر همکاران محترم و درخواست‌های بسیار برای شرکت در این وبینار، از ایشان خواهش کردیم تا مجدد این وبینار برگزار گردد.

موضوعاتی از قبیل تعیین خواص رئولوژیکی آرد و خمیر، اهمیت تعیین جذب آب آرد، تاثیر افزودنی‌ها، بهینه‌سازی اختلاط گندم و غلات و… از مهم‌ترین عنوان‌هایی بودند که در این وبینار مورد بررسی قرار گرفتند.

با توجه به استقبال همکاران محترم برنامه‌ریزی برای انجام وبینارهای بیشتر صورت گرفته است که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم به سهم خود اثری مثبت در فعال نگه‌داشتن این صنعت بزرگ داشته باشیم.