تمدید قراردادی 35 ساله

شرکت پاک فن با نزدیک به نیم‌قرن سابقه نمایندگی کمپانی برابندر در ایران مفتخر است بار دیگر در تامین نیازمندیهای کشور در زمینه‌های علمی و تکنولوژی و برآورده‌کردن نیاز صنعت کشور قراردادی قدیمی را احیا کند.

ایران با سرانه مصرف بالای نان و فرآورده‌های آردی به کیفیت آرد و نان اهمیت زیادی می‌دهد و با توجه به اهمیت تعیین خواص رئولوژیکی آرد و خمیر برای تولید محصولات با کیفیت، حضور این دستگاه‌ها حرکت بسیار مهمی در جهت ارتقاء سطح علمی دانشجویان و انجام امور تحقیقاتی در جهت بهبود کیفیت آرد و نان می‌باشد.

انستیتو تحقیقات تغذیه دانشگاه شهید بهشتی، یکی از مراکز علمی و تحقیقاتی معتبر در ایران می‌باشد که  اولین بار در ایران 35 سال پیش دستگاه فارینوگراف را در آزمایشگاه خود نصب و راه‌اندازی نموده است. حضور این دستگاه‌ها باعث تکمیل و برتری خط تولید آزمایشگاهی فراورده‌های غلات مستقر دراین مرکز می‌باشد.

کمپانی برابندر با بیش از 93 سال قدمت، طراح و سازنده دقیق‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی جهت کنترل کیفی غلات، آرد و خمیر می‌باشد. دستگاه‌های این کمپانی سالهاست که در سراسر دنیا مورد استفاده مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و تولیدی می‌باشد و بسیاری از مقالات، کارهای تحقیقاتی علاوه بر آزمون‌های مرجع و قانونی آزمایشگاهی توسط این دستگاه‌ها تهیه و به ثبت رسیده‌اند.

کمپانی برابندر آلمان همکاری جدیدی با انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور را آغاز کرد. در این همکاری دستگاه‌های Farinograph (بررسی کیفیت عمومی و جذب آب آرد) , Extensograph (بررسی خصوصیات رئولوژیکی و مقاومت خمیر) , Amylograph (بررسی خصوصیات نشاسته‌ای آرد) Quadrumat Junior (آسیاب) در پایلوت پلنت و آزمایشگاه بافت‌شناسی انستیتو تحقیقات تغذیه صنایع غذایی کشور / دانشکده علوم و صنایع غذایی توسط شرکت پاک فن نماینده انحصاری کمپانی در ایران نصب و تحویل گردید.