فارینوگراف مجهز به هوش مصنوعی رونمایی شد! آخرین مدل فارینوگراف برابندر بیش از هر چیز طراحی زیبا و کوچکتر، راحتی کاربر و صرفه‌جویی در زمان تست‌ها پرداخته شده که این دستگاه را در مقایسه با مدل‌های قدیمی به دستگاهی کاربر پسند تبدیل نموده است. فارینوگراف جدید به شما این امکان را می‌دهد تا به نتایج اندازه‌گیری دقیق با جزییات بالا دست یابید.

برابندر فارینوگراف مجهز به هوش مصنوعی خود را معرفی کرد!

فارینوگراف برابندر یکی از مهمترین و شناخته شده‌ترین ابزار‌های جهان برای تعیین میزان جذب آب آرد و خواص رئولوژیکی خمیر است. دقت، قابلیت اطمینان و تکرارپذیری نتایج آزمایش برای تبادل اطلاعات فنی در روابط تجاری موفق بین تولید‌کنندگان و تأمین‌کنندگان محصولات آرد در بازار‌های جهانی مهم است. به عنوان بخشی از سیستم سه فاز اثبات شده فارینوگراف برابندر، همراه با اکستنسوگراف و آمیلوگراف، نمایشی جامع و عملی از تولید محصولات نانوایی و ماکارونی در مقیاس آزمایشگاهی ارائه می‌دهد.

فارینوگراف مجهز به هوش مصنوعی جذب آب و خواص رئولوژیکی آرد‌های حاوی گلوتن و بدون گلوتن را مطابق با استاندارد‌های بین‌المللی و ملی برای آزمایش کیفیت تجزیه و تحلیل می‌کند.

جدیدترین مدل فارینوگراف مجهز به هوش مصنوعی چه ویژگی هایی دارد؟

جدیدترین مدل فارینوگراف مجهز به هوش مصنوعی در ماه گذشته توسط کمپانی Brabender رونمایی شد که از مزایای این دستگاه می‌توان به:

  • طراحی زیبا و جمع و جور: با کامپیوتر قدرتمند و یکپارچه با صفحه نمایش لمسی چرخشی
  • کاربرد گسترده: روش‌های آزمون مختلف برای گندم نرم و دوروم، خمیر‌های بدون گلوتن، خمیر‌های کوکی سخت، خمیر چاودار، خمیر اسفنجی، مالت و اندازه‌گیری سختی دانه
  • انعطاف‌پذیری: قابلیت تنظیم مشخصات آزمون‌ها بر اساس نیاز مشتری
  • کارایی: صرفه‌جویی در زمان از طریق خاتمه خودکار اندازه‌گیری و پیش‌بینی نتایج آزمون
  • قابلیت اتصال: پشتیبانی از سیستم‌های شخص ثالث مانند LIMS، ERP از طریق Brabender WebAPI، شبکه مشترک یا OPC UA

فارینوگراف مجهز به هوش مصنوعی

صرفه‌جویی در زمان اندازه‌گیری

عملکرد جدید توقف خودکار اندازه‌گیری شما را کنترل می‌کند و با رسیدن به تمام نقاط ارزیابی، آزمون به طور خودکار متوقف می‌شود. سیستم پیش‌بینی برابندر با استفاده از هوش مصنوعی منحنی‌های اندازه‌گیری، نقاط ارزیابی و پایان اندازه‌گیری شما را پیش‌بینی می‌کند.

نرم‌افزار تخصصی MetaBridge

نرم‌افزار متابریج برابندر امکان تست منطبق با استاندارد‌های بین‌المللی یا ایجاد فرآیند‌های انعطاف‌پذیر برای تحقیق و توسعه را فراهم می‌کند، نرم‌افزار متابریج به شما کمک می‌کند تا چالش‌های روزانه خود را مدیریت کنید.

تزریق اتوماتیک آب توسط AquaInject

آکوااینجکت یک سیستم تزریق خودکار آب است که کاملاً در فارینوگراف یکپارچه شده است و کار روزانه را بسیار آسان می‌کند.

صرفه‌جویی در زمان توسط منحنی تیتراسیون به طور خودکار ایجاد می‌شود بالاترین دقت مقدار دوز آب را ایجاد می‌کند و باعث تکرارپذیری بهتر نتایج اندازه‌گیری از طریق سیستم گرمایش یکپارچه می‌شود و با حذف بورت شیشه‌ای ایمنی بالاتر و عدم شکستن شیشه در کارخانه‌های فرآوری مواد غذایی میسر می‌شود.