دستگاه SpectraAlyzer Meat (NIR)

اطلاعات تکمیلی

دستگاه – SpectraAlyzer Meat (NIR)

ساخت: کمپانی ZEUTEC

این دستگاه راه حل ایده آل برای آنالیز معمول پارامترهای کیفیت در طول پروسه تولید گوشت ، محصولات فرآوری شده نظیر انواع سوسیس، کالباس و غذای حیوانات خانگی است.

در آنالیز گوشت ، SpectraAlyzer (NIR))MEAT تجزیه و تحلیل چند جزء از پارامترهای مهم مانند آب ، چربی ، پروتئین ، کلاژن و خاکستر را در عرض چند ثانیه امکان پذیر می کند. بنابراین ، می توان با تجزیه و تحلیل نمونه ها از هر مرحله از خط تولید – بدون آماده سازی نمونه و استفاده از معرف ها یا سایر مواد مصرفی ، روند تولید را از نزدیک تحت نظر داشت.

اطلاعات دقیق و کیفیت دقیق موجود ، امکان کنترل بهتر فرآیند ،کیفیت مواد اولیه دریافتی و در نتیجه بازده بیشتر محصول با کیفیت خوب محصول را فراهم می کند.

گوشت خام ، محصولات سوسیس و ژامبون محصولاتی نظیر غذای مرطوب حیوانات خانگی با محتوای آب تا 85 ، محتوای پروتئین کمتر از 2% یا طیف گسترده ای از محتویات خاکستر را می توان با دستگاه اندازه گیری و همچنین توسط کد غذایی و خوراک آلمان (L 06.00-64 § 64LFGB (ASU L 08.00-60) آزمایش کرد.

طراحی قوی آنالایزر امکان نصب انعطاف پذیر را هم در آزمایشگاه و هم در فرایند تولید فراهم می کند ، جایی که نوسانات دما ، رطوبت ، گرد و غبار و ضربه هیچ تاثیری بر دقت و پایداری طولانی مدت اندازه گیری ها ندارند. SpectraAlyzer (NIR) MEAT که به عنوان یک سیستم مدولار طراحی شده است ، نتایج تحلیلی برای پارامترهای زیر را در عرض 45 ثانیه اندازه گیری می کند:

  • سوسیس و محصولات با بخار پخته شده: چربی ، رطوبت ، پروتئین کلاژن (BEFFE) ، خاکستر
  • سوسیس و ژامبون خام : چربی ، رطوبت ، پروتئین ، کلاژن (BEFFE) ، خاکستر
  • غذای مرطوب حیوانات خانگی: چربی ، رطوبت ، پروتئین ، کلاژن (BEFFE) ، خاکستر
  • گوشت خام: چربی ، رطوبت ، پروتئین ، کلاژن (BEFFE) ، خاکستر