دستگاه SpectraAlyzer (NIR) FLOUR

اطلاعات تکمیلی

ساخت: کمپانی ZEUTEC

در عملیات آسیاب مدرن، راه حل های قابل اعتماد و دقیق آنالیز آرد برای ارائه محصولات آرد و نشاسته با بالاترین کیفیت و  مهمتر از همه، کیفیت ثابت به مشتریان ضروری است. به منظور رقابت در بازار جهانی، بازدهی بالا، کیفیت بالا و هزینه های تولید پایین اهدافی هستند که باید به آنها دست یافت.

ابزار آنالیز آرد، راه حل ایده آلی برای تجزیه و تحلیل معمول پارامترهای کیفیت اصلی در طول تولید آرد و نشاسته است. دستگاه SpectraAlyzer  (NIR)® FLOUR که به عنوان یک سیستم مدولار طراحی شده است، پارامتر های مهم مانند رطوبت، پروتئین، گلوتن، نشاسته، خاکستر، رنگ و بسیاری موارد دیگر را در عرض 45 ثانیه ارائه می دهد. نیازی به آماده سازی نمونه و یا استفاده از معرف های اضافی نیست، بنابراین این محلول آنالایزر پارامترهای کنترل کیفیت بسیار دقیق را بدون هزینه اضافی ارائه می دهد.

آنالایزر SpectraAlyzer (NIR)® FLOUR با بسیاری از کالیبراسیون های آماده استفاده و یک بسته نرم افزاری قدرتمند برای تسهیل تنظیم دقیق کالیبراسیون و ثبت گسترده و خودکار و همچنین ذخیره پایگاه داده نتایج تحلیلی روی آنالایزر، درون اینترانت کارخانه و/یا اینترنت ارائه می شود.