دستگاه SpectraAlyzer (NIR) DAIRY

اطلاعات تکمیلی

دستگاه – SpectraAlyzer (NIR) DAIRY

ساخت: کمپانی ZEUTEC

یک دستگاه تجزیه و تحلیل لبنیات و ابزار بررسی کیفیت است که راه حل ایده آلی برای تجزیه و تحلیل معمول پارامترهای کیفیت اصلی در طول تولید محصولات لبنی است.

در عملیات فرآوری لبنیات مدرن، راه حل های قابل اعتماد و دقیق آنالیز لبنیات برای ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و – مهمتر از همه – کیفیت ثابت به مشتریان ضروری است. به منظور رقابتی ترین در بازار جهانی، بازدهی بالا، کیفیت بالا و هزینه تولید پایین اهدافی هستند که باید به آنها دست یافت.

محلول SpectraAlyzer (NIR) DAIRY که به عنوان یک سیستم مدولار طراحی شده است، نتایج آنالیز کیفیت ترکیبات اصلی مانند رطوبت، پروتئین، چربی، قندها، نشاسته، اسیدیته، نمک، خاکستر و بسیاری دیگر را در عرض 45 ثانیه ارائه می دهد. نیازی به تنظیم دستی نمونه نیست و نیازی به استفاده از معرف های اضافی نیست، بنابراین این محلول آنالایزر پارامترهای کنترل کیفیت بسیار دقیق را بدون هزینه اضافی ارائه می دهد.

به عنوان یک سیستم مستقل، SpectraAlyzer (NIR) DAIRY می تواند به راحتی و به طور مستقیم برای تجزیه و تحلیل لبنیات و بررسی کیفیت، حتی نزدیک به خط تولید، کار کند. ساختار ناهموار و تنظیم نمونه/مرجع نوری منحصربه‌فرد، عملکرد قابل اعتماد را در محیط‌هایی با دما، ارتعاشات و گرد و غبار متغیر تضمین می‌کند.

آنالایزر SpectraAlyzer (NIR) DAIRY با بسیاری از کالیبراسیون های آماده و یک بسته نرم افزاری قدرتمند برای تسهیل تنظیم دقیق کالیبراسیون و ثبت گسترده و خودکار و همچنین ذخیره پایگاه داده نتایج تحلیلی روی آنالایزر، در داخل اینترانت شرکت و یا اینترنت ارائه می شود.