law_6-compressor

پاک فن

شرکت پاک فن  با داشتن امكانات بسیار وسیع، كادر فنی بسیار قوی و ارتباط دائمی با معروف‌ترین كمپانی‌ها و مراكز علمی و فنی جهان در زمینه‌های مختلف جهت همكاری با صنایع، مراكز تحقیقاتی، دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌های كشور آمادگی كامل دارد و طی چندین سال فعالیت و همكاری با صنایع، دانشگاه‌ها و مراكز تحقیقاتی كشور توانایی بالای خود را نشان داده است و افتخار همکاری با مشتریان بسیاری در ایران را داشته است.

معرفی برخی از کمپانی‌ها

Brabender

كمپاني برابندر با بيش از 90  سال سابقه مشهورترين و تنها كمپاني در جهان است كه كليه دستگاه‌هاي لازم جهت آزمايش خواص رئولوژیکی غلات و فرآورده هاي آن را طبق استاندارد بين المللي مانند AACC امريكا ، ICC اروپا و ISO بين المللي و استاندارد اروپا ساخته و در تمام كشورهاي جهان مورد استفاده كارخانجات ، آزمايشگاه‌ها ، مراكز تحقيقاتي و دانشگاه‌ها مي باشد. در ايران نيز از حدود 40 سال قبل دستگاه‌هاي اين كمپاني مشهور مورد استفاده كارخانجات بزرگ ،دانشگاه‌ها ،موسسات استاندارد،اداره‌های غذا و دارو و مراکز تحقیقاتی می‌باشد.

Brabender

بیش از 40 سال Brabender Messtechnik، در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های آزمایشگاهی برای پلاستیک و صنایع تولیدی، فعال بوده است. این دستگاه‌ها به مشتری کمک می کند تا پروسه تولید را بهینه کند.

برخی از دستگاه‌های این کمپانی:

  • دستگاه‌های رطوبت‌سنج
  • ویسکوزیته
  • اندازه‌گیری مداوم در خمیرها و مایع‌ها

novasina

كمپاني مشهور نوازینا سوئیس سازنده دستگاه های پيشرفته اندازه گيري واتر اكتيويته Water Activity جهت تعيين زمان ماندگاري مواد غذايي مانند كيك ، كلوچه ، محصولات گوشتی و مواد داروئی و غيره ميباشد كه مورد استفاده کارخانجات سازمان های دولتی و مراکز تحقیقاتی میباشد.
دستگاه های دقیق و پیشرفته واتر اکتیویته ساخت این کمپانی با استفاده از سنسور الکترونیکی اختراع خود کمپانی از یک سیستم بسیار دقیق جهت اندازه گیری واتر کتیویته استفاده می کنند که این دستگاه ها را نسبت به سایر مدل ها برجسته ساخته است.

Stable micro systems

با توجه به اهميت و گسترش سنجش و آناليز بافت كمپاني معروف Stable Micro Systems انگلستان معروفترین سازنده دستگاه‌هاي بسياردقيق و پيشرفته سنجش و آناليز بافت (Texture Analyzer) –تکسچر  آنالایزر -در جهان میباشد. سالها است دستگاه‌های ساخت این کمپانی معروف در كشورهاي مختلف مورد استفاده صنايع ، آزمايشگاه‌ها ، دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي ميباشد و با استفاده از اين دستگاه‌ها جهت سنجش و آناليز بافت و كنترل مواد در مراحل مختلف توليد و کنترل کیفی ،کیفیت محصولات را به بالاترين حد كيفيت ارتقا داده است.

Dickey john

كمپاني ديكي جان اولين طراح و سازنده دستگاه NIR در جهان است كه به‌طور بسيار گسترده در بازار جهان عرضه شده است و سال‌ها است مورد استفاده كارخانجات، آزمايشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي ميباشد و بالاترين فروش دستگاه NIR در جهان را دارد.
در ايران دستگاه NIR ساخت اين كمپاني مورد استفاده كارخانجات آرد،پژوهشکده غلات در استان‌های مختلف،اداره غذا و دارو و موسسات استاندارد می‌باشد.

Zeutec

این کمپانی سازنده دستگاه های پیشرفته NIR جهت صنایع مختلف غذایی بخصوص آرد و غلات، صنایع شیمیایی،صنایع داروئی و آرایشی و …می‌باشد.
این دستگاه‌ها بسیار دقیق و پیشرفته بوده و تمام مراحل اپراتوری و کالیبراسیون توسط نرم افزار انجام میگیرد.
دستگاه مجهز به ظروف مختلف اندازه‌گیری جهت نمونه‌های مختلف بوده و به این ترتیب قادر به آنالیز هر نوع نمونه می‌باشد.

escolabor

escolabor

كمپاني اسكولابور يكي از معروف‌ترين سازندگان دستگاه‌هاي مختلف جهت ساخت و توليد در اشل‌هاي آزمايشگاهي،نيمه صنعتي و صنعتي جهت انجام انواع آزمايش‌ها ، پژوهش‌هاي علمي و كاربردي ميباشد كه در سراسر جهان و از جمله ايران در واحدهاي صنعتي ، دانشگاه‌ها ، مراكز تحقيقاتي در رشته‌هاي شيميايي ، پتروشيمي ، پليمر ، داروئي ، مواد آرايشي و بهداشتي ، مواد غذايي ، رنگ و لعاب مورد استفاده مي‌باشد.

TEWS

کمپانی تیوز با بیش از 25 سال تجربه، دسـتگاه های بسیار دقیق رطوبت سنج  و دانسـیته را براساس روش ماکرویو ساخـته است.

دستگاه های اندازه گیری دقیق رطوبت و دانسیته ، به روش ماکروویو نتایج قابل اعتماد و قابل تکرار می دهند.

دستگاه های مختلف ساخت این کمپانی ، قابل استفاده در آزمایـشگاه ، یا بـصورت آنلاین روی خط تولـید با اپراتوری آسان ، قابل اتصال به کامپیوتر، نتایج دقیق مربوط به رطوبت و وزن مخصوص را اعلام می کنند.